Cukiernia Tyszko

torty weselne wrocław cukiernia tyszkoCukiernia Tyszko została założona w 1968 roku. Jesteśmy firmą przywiązaną do tradycyjnych metod pieczenia ciast i tortów, ale także otwartą na innowacje. Wierzymy, że zawsze można zrobić coś lepiej, dlatego nieustannie wspólnie pracujemy nad ciągłym udoskonalaniem receptur.

Wieloletnie doświadczenie każdego z członków zespołu, przyczynia się do ciągłego rozwoju całej firmy. Głównie dzięki praktykom w kraju i zagranicą, m.in. ukończenie kursów w zakresie ciast, lodów i czekolady we francuskiej Szkole Cukierniczej a’Yssinqeauxle, kursu figurek z marcepanu w Niemczech, kursu pieczenia ciast kruchych i francuskich w Dani.

Nasza dbałość o szczegóły, najwyższa jakość wypieków i kunszt cukierniczy zostały docenione na licznych konkursach:

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym (1992),
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym (1993),
  • III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata Cukierników (1994).

Zajmujemy także czołowe miejsca w cukierniczych konkursach szkolenia uczniów.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy Rzeczpospolitej Polskiej (Cech rzemiosł spożywczych).

Statystyki pokazują, że Polacy lubią nowości.
Każdego dnia stawiamy sobie za cel pokazać naszym Klientom, że innowacyjna i nowoczesna może być także tradycyjna cukiernia. Wrocławianie doceniają nasz wkład i zaangażowanie, przybywając po nasze wypieki z najodleglejszych zakątków Wrocławia i okolic.

Puszysty biszkopt, idealna konsystencja kremu, pyszna czekolada czy chrupiące faworki. Brzmi wspaniale, prawda? Sprawdź sam. Już dziś przyjdź do Cukierni Tyszko!

Najlepsze ciasta i torty – Wrocławianie już wybrali! Wybierz i Ty!

ciasta wrocław